Najnowsze ogłoszenia korepetycji

896 56.. woj.ci..
Lekcje gry na gitarze

Udzielę lekcji gry na gitarze. Jest wiele osób, które marzyły o grze na tym instrumencie. Zapraszam zatem na lekcje. Nigdy nie jest za późno na naukę, nigdy nie jest za późno na gitarę! przekonaj się o tym i przyjść na lekcje. Warto realizować swoje marzenia! Jeżeli nie masz swojej gitary, na początek udostępnię Ci swoją!

Muzyka Łódź, łódzkie 50zł za 60 minut
569 85.. katarz..
Analiza

Wiem, jak wiele osób ma problem z tym przedmiotem. Jeżeli Analiza i Tobie spędza sen z powiem zgłoś się do mnie. Ja przetrwałam i nawet udało mi się zrozumieć o co w tym chodzi. Zapraszam do mnie, a pomogę zdać sesję bez kampanii wrześniowej.

Analiza Warszawa, mazowieckie 40zł za 60 minut
589 56.. mis.mi..
Projekty - budnowctwo

Potrzebujesz projektu, albo pomocy w nauce budownictwa, doskonale trafiłeś! Student Politechniki Krakowskiej pomoże tam gdzie Ty nie możesz! Wpadaj do mnie! W dobrej studenckiej atmosferze pomogę Ci zrozumieć o co chodzi w tym budownictwie, albo jeżeli już to wiesz, pomogę w przygotowaniu projektu. W zależności od sytuacji godzina korków 40zł, pomoc w projekcie piwko, lub pizza.  Dogadamy się! kto jak nie budowlańcy!

Budownictwo Kraków, małopolskie 40zł za 60 minut
789 25.. kas.ar..
Język francuski - korepetycje

Potrzebujesz korepetycji z języka francuskiego? Doskonale trafiłeś. Nauczycielka z 5-letnim stażem nauczania, po 12- letnim pobycie we Francji zaprasza na lekcje. Moim autem jest przede wszystkim to, że uczyłam się od native speakerów i uczyłam się w normalnym życiu i funkcjonując w otoczeniu francuskojęzycznych. Uczysz się języka? Ucz się od najlepszych!

Język francuski Kraśnik, lubelskie 60zł za 60 minut
562 86.. oli@ho..
Zainwestój w swój angielski

Jestem amerykanką od dwóch lat mieszkajacą w Polsce. Pouczę Cię angielskiego, dzięki temu Twoje problemy z komunikacją w tym języków disappear! Zapraszam na lekcję do mnie!

Język angielski Warszawa, mazowieckie 100zł za 60 minut
556 95.. malago..
Zrozum matematykę

Jestem nauczycielką z 15- letnim stażem. Mam doświadczenie w pracy z uczniami na każdym etapie nauczania. Potrafię spowodować, że polubisz matematykę. Zrozumiesz i zobaczysz jak wdzięczną nauką jest matematyka. Nie ma osób nie zdolnych matematycznie, są jedynie osoby źle nauczane. Zapraszam na lekecję do mnie.

Matematyka Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie 50zł za 60 minut

Studentka IV roku filologii angielskiej udzieli korepetycji. Chętnie poczuczę sie z uczniami, studentami, a także osobami, które chcą podszkolić swoje umiejetności językowe.

Język angielski Kielce, świętokrzyskie 40zł za 60 minut
987465.. butnik..
Korepetycje z francuskiego

Jestem nauczysielką z wieloletnim starzem nauki w liceum.Udzielam korepetycji z języka francuskiego na wysokim poziomie. Nauczam od podstaw jak również przygotowuję do matury czy egzaminów na certyfikaty. Lekcje prowadzę u siebie w godzinach popołudniowych. Cena lekcji - 50zł/h Zapraszam!!!

Język francuski Poznań, wielkopolskie 50zł za 60 minut
876376.. karol...
Karol

Udzielam korepetycji z historii.Przygotowuję swoich uczniów do matury podstawowej oraz rozszeżonej z historii jak również do egzaminów na studiach. Ukończyłem Historię na Uniwersytecie Warszawskim. Prowadzę lekcje w miłej i przyjaznej atmosferze.Lekcje odbywają się u bezpośrednio lub przez internet. Po czym udostępniam wszelkie materiały w chmurze.Cena lekcji 30zł/h

Historia Katowice, śląskie 30zł za 60 minut
678234.. kamil...
Korepetycje z angielskiego

Lekcja wprowadzająca gratis!!!Matura ustna z języka angielskiego coraz bliżej.  Prowadzę kursy języka przez internet. W cenie zajęć udostępniam pliki z materiałami do nauki w chmurze. Moje główne atuty:mam duże doświadczenie w nauczaniu zarówno bezpośrednio jak i onlinepodczas zajęć panuje miła atmosferatłumaczę w prosty spoóbKontaktuję się z uczniami drogą mailową oraz przez smsy.  

Język angielski Poznań, wielkopolskie 50zł za 60 minut
512485.. darius..
Angielski korepetycje

Pierwsza lekcja gratisJestem lektorem z kilku letnim doświadczeniem.Nauczam dorosłych, jak również dzieci. Przygotowuję do egzaminów:matura (podstawowa, rozszeżona)FCECAECPEProwadzę także lekcje z jezyka angielskiego kierunkowego:techniczny (mechanika, automatyka, mechatronika)chemia (technologia chemiczna, chemia analityczna, ceramika, materiałoznawstwo)Lekcje prowadzę u siebie, ale także u ucznia. Zapraszam!!!

Język angielski Warszawa, mazowieckie 50zł za 60 minut
764876.. karlik..
Korepetycje z matematyki

Jestem absolwentem kierunku matematyka w finansach i ekonomii.Udzielę korepetycje z matematyki na każdym poziomie. Przygotowuję uczniów do matury, egzaminów gimnazjalnych oraz studentów do sesji. Udzielam korepetycji na wysokim poziomie.Mam ukończony kurs pedagogiczny.

Matematyka Warszawa, mazowieckie 60zł za 60 minut

Korepetycje z jęz. angielskiego dla uczniów gimanzjum i liceum.

Język angielski Olsztyn, warmińsko-mazurskie 40zł za 60 minut

Korepetycje z historii dla uczniów gimnazjum i liceum prowadzone przez laureata licznych konkursów (por. zakładka Doświadczenie). Obszar: Olsztyn i okolice.

Historia Olsztyn, warmińsko-mazurskie 40zł za 60 minut
887632.. marek2..
korepetycje- język niemiecki

Jestem nauczycielem języka niemieckiego z prawie 10 letnim stażem. Pracowałem w wielu typach szkół, obecnie uczę dzieci w szkołach podstawowych. Chętnie udzielę korepetycji z języka niemieckiego- poznanie języka od podstaw lub pomoc w nauce. *Zajęcia u osoby pobierającej lekcje.

Język niemiecki Rypin, kujawsko-pomorskie 50zł za 60 minut
895623.. kasia...
Hiszpański korepetycje

Studentka iberystyki i mediewistyki udzieli korepetycji z jezyka hiszpańskiego. Przygotuję do egzaminów, jak również do podóży. Przebywałam kilka lat w Hiszpanii uczyłam się więc od native speaker. Zajęcia w miłej atmosferze i w przystępnej cenie.

Język hiszpański Katowice, śląskie 40zł za 60 minut

Przygotowujesz się do podjecia studiów na architekturze? Świetnie trafiłeś! Student V roku architektury Politechniki Krakowskiej przygotuje Cię do egzaminów wstępnych. A jeżeli jesteś studentem i masz problem z projektem, albo z zadaniami zgłoś się do mnie! Spotkania w miłej atmosferze!

Architektura Kraków, małopolskie 50zł za 60 minut
589745.. halina..
Magdalena

Potrzebujesz przygotowania do matury, masz problemy w szkole? Dzięki mojemu długoletniemu doświadczeniu w pracy z młodzieżą i doskonałej znajomości matematyki sprawię, że pożegnasz się z wszelkimi problemami.  Zapraszam

Matematyka Kraśnik, lubuskie 50zł za 60 minut
589745.. anna.k..
Korepetycje z angielskiego

Chętnie udziele korepetycji z języka angielskiego  na każdym poziomie edukacji. Język angielki i kultura brytyjska jest moją pasją, zatem moje nauczanie również jest oparte na pasji, wiedzy i doświadczeniu. Pomogę przygotować się do egzaminiów gimnazjalnych, maturalnych, pomogę nauczyć się jeęzyka każdemu z Was.

Język angielski Opole, opolskie 50zł za 60 minut
602365.. dlacze..
Pomogę w nauce aktorstwa

Zamierzasz dostać się do szkoły aktorskiej, potrzebujesz podnieść warsztat, prowadzisz kółko aktorskie? Szukasz właśnie mnie! Szkoliłam się u najlepszych, skończyłam PWST,  opowiem Ci o branży, pomogę Ci uelastycznić się mentalnie. Potrzebujesz pomocy? Zapraszam!

Aktorstwo Radom, mazowieckie 127zł za 45 minut

Ogłoszenia MAX

40zł 60min
MATEMATYKA WYŻSZA

Absolwentka matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego udziela korepetycji studentom w cenie 40 zł/h (możliwość przyjścia we dwie osoby w tej cenie). Miejsce korepetycji: okolice placu BemaKontakt poprzez portal lub pod nr tel 509-917-687Zapraszam! Każdy zrozumie! ;) ...

Matematyka Wrocław
50zł 60min
Korepetycje z matematyki - gimnazjum, szkoła średnia, MATURA

Jeśli jesteś uczniem lub studentem, chcesz nadrobić zaległości z matematyki, przygotować się do sprawdzianu lub zaliczenia, przygotować się z bieżącej lekcji, przygotować się do matury, poprawić swoją wiedzę z matematyki lub pogłębić zainteresowanie tym przedmiotem zapraszam na lekcje w miłej i bezstresowej atmosferze.Posiadam 10-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z matematyki. Tłumaczę prostym językiem.Lekcje o...

Matematyka Kraków
45zł 60min
Kompleksowe przygotowanie do zajęć

Oferuje kompleksową pomoc w nauce na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum. Proponuje pomoc w przygotowaniu do zajęć, kartkówek, sprawdzianów, prezentacji, odrabianiu prac domowych. Przedmioty, z których mogę udzielić pomocy to:Język polski (pomoc w analizie i interpretacji tekstów, pisaniu wypracowań, analizie lektur)Język angielski (pomoc w gramatyce, konwersacje, pomoc przy pisaniu wypracowań, odrabianiu...

Język angielski Kraków
35zł 60min
Kompleksowe przygotowanie do zajęć

Oferuje kompleksową pomoc w nauce na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum. Proponuje pomoc w przygotowaniu do zajęć, kartkówek, sprawdzianów, prezentacji, odrabianiu prac domowych. Przedmioty, z których mogę udzielić pomocy to:Język polski (pomoc w analizie i interpretacji tekstów, pisaniu wypracowań, analizie lektur)Język angielski (pomoc w gramatyce, konwersacje, pomoc przy pisaniu wypracowań, odrabianiu...

Język angielski Jarosław I Okolice
50zł 60min
Udzielę korepetycji z ekonometrii

Doktorant, zawodowy korepetytor przygotowuje do zajęć, kolokwiów i egzaminów. Wysoka skuteczność. Profesjonalnie. Wytłumaczę wszystkie niezrozumiałe pojęcia. Dostosowuję sposób prowadzenia zajęć do indywidualnych potrzeb studenta.Zapraszam na korepetycje z następujących przedmiotów:• Matematyka• Analiza matematyczna• Algebra• Równania różniczkowe zwyczajne• Statystyk...

Ekonomietria Wrocław
120zł 60min
Udzielę korepetycji z matematyki

Absolwent matematyki Uniwersytetu Warszawskiego z dużym doświadczeniem dydaktycznym oferuje bardzo skuteczne korepetycje z matematyki szkolnej (liceum, gimnazjum, podstawówka) oraz matematyki wyższej (rachunek prawdopodobieństwa, analiza matematyczna, algebra liniowa, statystyka i inne).W ramach korepetycji:– przygotowanie do matury,– przygotowanie do kartkówek i klasówek,– przygotowanie do kolokwi&oacut...

Matematyka Warszawa
listopad 25
Sposoby na matematykę

Nauka matematyki może być ciekawa i atrakcyjna pod warunkiem, że jest dopasowana do indywidualnych potrzeb. Niezależnie, czy odbywa się w szkole, czy we własnym zakresie, potrzeba poświecić trochę czasu na zrozumienie trudniejszych zagadnie

październik 24
Usprawnij swoją naukę

Zabierając się do nauki dużej partii materiału marzysz o tym, by usprawnić proces zapamiętywania. Przez wieki ludzie zastanawiali się nad podobnymi kwestiami. Już w starożytnej Grecji powstały pierwsze prawa dotyczące pamięci i szybkiego

październik 14
Jaki powinien być dobry nauczyciel/korepetytor

Z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej postanowiliśmy się dziś pochylić nad pracą nauczycieli i zastanowić, jaki właściwie powinien być dobry nauczyciel, bądź korepetytor. Jest kilka cech, którymi powinna się charakteryzować

wrzesień 10
Nowy rok szkolny

Błogi czas wakacji dobiegł końca. Znów powitały nas szkolne mury. Koledzy, koleżanki nauczyciele. Początek roku szkolnego niemal zawsze wiąże się z entuzjazmem, nowym zapałem, ale często też z obawami. Wielu z Was rozpoczyna naukę

lipiec 22
Wakacje – jak dobrze wykorzystać ten okres

Wakacje w pełni. Można spać do południa, wybrać się nad jezioro, leżeć do góry brzuchem i zajadać się do woli truskawkami, malinami i innymi słodkościami. Wielu z Was z pewnością dopada jednak nuda. Dlatego część pewnie sięgn

lipiec 8
Matura i co dalej?

Napięcie związane z maturami powoli zaczyna opadać. Niedługo przed wami czas ważnych decyzji, jakie studia podjąć, aby po pięciu latach nie mieć problemu ze znalezieniem pracy. W Polsce działa wiele instytucji zajmujących się prognoz

Polecamy