Dodawanie ogłoszenia

Formularz dodawania ogłoszenia

Aby dodać ogłoszenie do bazy serwisu, należy wypełnić poniższy formularz. Jeżeli posiadasz już ogłoszenie, nie musisz ponownie wypełniać formularza. Wystarczy że skorzystasz z panelu edycji który w prosty i bezpieczny sposób pozwoli Ci zmodyfikować ogłoszenie a także je przedłużyć, wyróżnić bądź wznowić wyróżnienie które wygasło.


Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

INFORMACJE PODSTAWOWE

* Przedmiot korepetycji

* Województwo

*


ZAWARTOŚĆ OGŁOSZENIA

*

* Tu zawrzyj wszelkie informacje

* Np. "U ucznia, u korepetytora"

*

* Np. 45 min, 1h

* Np. 50 (bez zł)


DANE KOREPETYTORA

* Imię i nazwisko lub nazwa

* E-mail kontaktowy

* Telefon kontaktowy

Np. 2 lata

Twoje kwalifikacje


WYRÓŻNIENIE OGŁOSZENIA

Dowiedz się więcej o rodzajach wyróżnień - Ogłoszenia i reklama.

Wybierz jak chcesz wyróżnić swoje ogłoszenie


ZDJĘCIE DO OGŁOSZENIA

Wybierz plik

Dodaj zdjęcie


*

Dodawanie ogłoszenia

* - pola wymagane.

Po poprawnym przesłaniu formularza, Twoje ogłoszenie zostanie dodane do bazy serwisu. W przypadku wystąpienia błędów, formularz wyświetli informacje w czerwonych tabelkach komunikujące o konieczności poprawy danych wprowadzonych do danego pola.

Twoje ogłoszenie może być jeszcze atrakcyjniejsze i znajdowac się wyżej od innych ofert dzięki opcji wyróżnienia. Informacje na temat wyróżnień można znaleźć w zakładce reklama

Martwisz się że Twoje ogłoszenie będzie wymagać późniejszych zmian? Wszystkie ogłoszenia wyróżnione posiadają możliwość wygodnej i bezpłatnej edycji poprzez panel edycji ogłoszenia

Wyróżnianie ogłoszenia

Jeżeli decydujesz się na wyróżnienie swojego ogłoszenia, wybierz interesującą Cię pozycję w polu "Wyróżnienie ogłoszenia". Po wybraniu czasu trwania emisji ogłoszenia zostanie wyświetlona kwota, którą należy opłacić celem aktywacji wyróżnienia. Po poprawnym przesłaniu formularza zostaniesz poproszony o wykonanie płatności. Możesz łatwo i szybko wykonać płatność przez internet dzięki platformie dotpay. W przypadku innych form płatności prosimy o kontakt.