Krystian Brożek


Programowanie


Wrocław

dolnośląskie


120zł

60 min


Miejsce lekcji:

U korepetytora

U ucznia


Poziom trudności:

Szkoła średnia

Studia

Kontakt

533 331 954

Programowanie - C#, .NET, SQL, VBA

Zarywasz popołudnia, wieczory, noce i wciąż jest coś nie tak? Twój program nie działa tak jak tego chcesz? Coś nie działa tak jak powinno, ale nie wiesz co.

A może zbliża się ciężki egzamin i nie wiesz jak go ugryźć?

Ludzki umysł posiada zadziwiającą umiejętność przyswajania nowych informacji. Wystarczy je tylko odpowiednio zaserwować.

Proponuje Ci swoją pomoc. Nauka od podstaw lub też w formie korepetycji. Na żywo czy też on-line. Wybór należy do Ciebie.

Zakres wiedzy, którą chętnie się z Tobą podzielę obejmuje:

·         C#

·         .NET

·         SQL

·         VBA

Chcesz się właśnie tego nauczyć? Świetnie trafiłeś. Pomogę Ci zacząć naukę od podstaw, nadrobić zaległości czy też przejść przez egzaminy, które spędzają Ci sen z powiek.

Nazywam się Krystian Brożek. Od lat zajmuję się zagadnieniami programowania. Z powyższą tematyką związana jest również moja praca zawodowa, a więc jestem na bieżąco z powyższymi zagadnieniami. Zawodowo zajmuję się również prowadzeniem szkoleń dla takich firm jak np. GeekON czy testuj.pl.

Cierpliwość, przyjazna atmosfera i optymizm będą stałymi elementami naszych spotkań.
Podczas spotkań kieruję się jasnością przekazu. Z chęcią wyjaśnię dany obszar, abyś był usatysfakcjonowany po wspólnie spędzonym czasie przy programowaniu.

Zapraszam do kontaktu! Na pewno znajdziemy wspólnie rozwiązanie dla Twoich problemów!


Doświadczenie

5 lat

Ogłoszenia MAX

Polecamy: