Modyfikacja ogłoszenia

Odnowienie ogłoszenia

Twoje ogłoszenie wygasło a Ty chcesz aby znów trafiło na szczyt listy? Nic prostszego! Skorzystaj z formularza odnowienia ogłoszenia i wybierz interesujący Cię rodzaj oraz czas wyróżnienia.

Przedłużenie ogłoszenia

Jeżeli Twoje ogłoszenie niedługo wygaśnie, a Ty chcesz aby nawet na moment nie zniknęło z listy, to możesz przedłużyć je już teraz. Czas emisji Twoich wyróżnień zostanie przedłużony o wybrany okres.

Wyróżnienie ogłoszenia

Posiadasz ogłoszenie zwykłe lub Twoje ogłoszenie straciło status wyróżnionego? Możesz je w każdej chwili odnowić, wybrać interesujący Cię rodzaj wyróżnienia i czas emisji.

Edycja treści

Każde ogłoszenie specjalne i max można bezpłatnie modyfikować. Modyfikacja ogłoszenia jest całkowicie bezpieczna i podlega dwustopniowej weryfikacj z wykorzystaniem adresu email ogłoszeniodawcy.

Modyfikacja ogłoszenia

Aby dokonać modyfikacji ogłoszenia, wybierz interesującą Cię opcje i wprowadź Numer ID swojego ogłoszenia. Numer ID Twojego ogłoszenia otrzymałeś w zwrotnej wiadomości email, potwierdzającej jego dodanie do naszej bazy. Jest to również liczba na końcu linku w pasku adresu do danego ogłoszenia.

Bezpieczeństwo

Panel modifikacji ogłoszeń oferuję maksymalną prostotę i bezpieczeństwo. Bez logowania i rejestracji, każde ogłoszenie możesz edytować podając jego numer ID. Nie musisz się martwić że ktoś zmodyfikuje Twoje ogłoszenie. Wszystkie zmiany wprowadzone w jego treści, zanim wejdą w życie, podlegają dwustopniowej weryfikacji poprzez pocztę email przypisaną do danego ogłoszenia.