Magdalena

Magdalena


Język angielski


Łódź

łódzkie


60zł

60 min


Miejsce lekcji:

U korepetytora

U ucznia


Poziom trudności:

Szkoła średnia

Studia

Kontakt

573 942 284

angielski - przełamanie barier w mówieniu

Angielski – indywidualne podejście; przełamanie barier w mówieniu!
Matura, egzaminy na studiach, certyfikaty FCE i CAE a także angielski biznesowy.

Skuteczna pomoc przy przełamaniu barier związanych z mówieniem po angielsku przed ważnymi egzaminami w szkole, na studiach a także przed wyjazdem służbowym w delegację za granicę. Celem zajęć jest praca nad uzyskaniem płynności językowej, by słuchacz mógł bez przeszkód porozumieć się z obcokrajowcami w najważniejszych kwestiach dotyczących życia codziennego.

Zajęcia prowadzone są na zasadzie ciągłej interakcji między studentem a lektorem, dzięki czemu szybciej dochodzi do przełamania barier związanych z konwersacją. Po moich zajęciach uczestnicy potrafią lepiej komunikować się po angielsku na wakacjach, podczas rozmowy o pracę oraz w innych sytuacjach, w których język angielski jest niezbędny.

Podczas zajęć przygotowujących do matury oraz certyfikatów studenci poznają dużo nowych słów i zwrotów, dzięki czemu zdanie egzaminu jest o wiele łatwiejsze. Gramatyka i pisanie wypracowań także są wplecione w zajęcia, tak by uczeń czuł, że przygotowuje się do wszystkich części egzaminu.

Zapraszam na zajęcia,

Magda
p.s.
Za zajęcia wystawiam rachunki.

Zajęcia odbywają się w Łodzi. (na zajęcia można dojechać bezposrednio m.in. takimi srodkami transportu jak autobusy nr Z2, Z14, 69, 77, 72, 95 a także autobusy nr 70, 75 oraz tramwaje numer 3, 14 i autobus 96).

W okolicy znajduje się także m.in. pizzeria oraz inne punkty, gdzie można zakupić szybką i ciepłą przekąskę.

Certyfikaty:
FCE, CAE, tytuł magistra amerykańskiej uczelni Clark University

 

opinie o tym, w jaki sposób prowadzę zajęcia znajdują się poniżej:

http://magwas.e-korepetycje.net/jezyk-angielski

Ogłoszenia MAX

Polecamy: