Zuzanna K


Język angielski


Warszawa

mazowieckie


60zł

60 min


Miejsce lekcji:

U korepetytora

U ucznia


Poziom trudności:

Szkoła średnia

Studia

Kontakt

792550115

Język angielski dla młodzieży i dorosłych

Hi there! Looking for a language teacher? Here I am :) 

Jestem studentką V roku Lingwistyki Stosowanej (stopień magisterski) na Uniwersytecie Warszawskim. Na studiach realizuję dwie specjalizacje: tłumaczenia specjalistyczne oraz dydaktykę języków obcych. Korepetycji udzielam już od dłuższego czasu. Od ponad dwóch lat pracuję jako lektor w jednej z warszawskich szkół językowych. Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla osób początkujących, kursów przygotowujących do egzaminów (FCE, CAE, IELTS, egzamin B2 na UW, matura i inne), zajęć poszerzających ogólną znajomość języka angielskiego oraz zajęć spersonalizowanych (o określonej i wąskiej tematyce, która interesuje kursanta), konwersacji, a także zajęć tzw. Business English.

Jestem osobą otwartą, uśmiechniętą, kreatywną, dobrze zorganizowaną i zaangażowaną w swoją pracę. Stawiam na nowoczesne nauczanie - z wykorzystaniem multimediów i współczesnych materiałów (artykułów, podręczników, nagrań audio) bez zaniedbywania gramatyki. Staram się dzielić z innymi pasją do języków obcych, a nauczanie sprawia mi ogromną radość. Uśmiech i "positive vibes" są zawsze w pakiecie!


Swoją ofertę kieruję do młodzieży i dorosłych. Zajęcia prowadzę na Mokotowie.
Cena zależy od rodzaju zajęć. 
60zł/60min dotyczy lekcji do poziomu B2 (włącznie). Jeżeli interesują Cię także kursy na wyższych poziomach, zajęcia Business English lub nauka języka włoskiego, proszę o wiadomość. W razie wątpliwości, odpowiem na każde pytanie. | 

Jeżeli zainteresuje Cię ten opis i będziesz miał/a ochotę dowiedzieć się więcej, proszę o kontakt :) 

Sounds good? Let me know :) 
Zuzanna

 

A co z włoskim? Cominciamo la tua avventura con la lingua italiana? Che dici? 

Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć języka włoskiego dla osób początkujących oraz kursów przygotowujących do matury. Co roku wyjeżdżam na kilka miesięcy do Włoch w ramach programu wymiany kulturowej AuPair. Dzięki tym wyjazdom oraz programowi Erasmus (podczas wymiany studenckiej studiowałam w Pizie, Toskanii) oraz wielu podróżom udało mi się poznać kulturę Włochów i piękno ich kraju nie tylko oczami turysty. Na studiach aktywnie angażuję się w międzynarodowe projekty z udziałem włoskich studentów. 


Doświadczenie

6lat


Wykształcenie

studia wyższe

Ogłoszenia MAX

Polecamy: