Marcin Suchecki


Język angielski


Warszawa

mazowieckie


65zł

60 min


Miejsce lekcji:

U korepetytora

U ucznia


Poziom trudności:

Szkoła średnia

Studia

Kontakt

730577568

Korepetycje język Angielski + BUSINESS ENGLISH. SOLIDNA NAUKA!

[CUSTOMIZED ENGLISH TUTORING SESSIONS]

You are very welcome to vistit our net page: 
https://tutornaasap.wixsite.com/tutornaasap

Jeżeli chcesz poprawić swoją płynność mówienia i naturalność używania języka w pracy i poza nią, to zachęcam osoby indywidualne i firmy do zapoznania się z ofertą. Jako twój ostatni korepetytor, znam dobrze potrzeby ludzi biznesu, toteż kurs jest mocno praktyczny, merytoryczny i skrojony indywidualnie na miarę twoich oczekiwań.

Formalną edukację pobierałem w Polsce i Holandii oraz aktualnie studiuję na SGH, realizowane kierunki International Business w j. angielskim. Posiadam zaświadczenie CEFR na poziomie C1/C2 i ukończony intensywny kurs GMAT. Języka uczę się od 17 lat, a od 5 lat akademicko i jako nauczyciel operuje w sferze International Business English. Posiadam bogate doświadczenia przedsiębiorcze realizując projekty komercyjne w środowisku międzynarodowym, koordynując współpracę z partnerami zagranicznymi. Jest to uzupełnione kilkoma latami pobytu za granicą oraz ciągłą realizacją kursów poziom: A1-C1 z menadżerami, dyrektorami oraz właścicielami firm, prawnikami oraz studentami uczelni biznesowych. 

AKTUALNA PROPOZYCJA: 
1. Przełamywanie barier komunikacyjnych, praca nad pewnością siebie i otwartością na język.
2. Kurs specjalistyczny "Business communication" (el. negocjacji, analizy faktów, wnioskowania, krytycznego myślenia i formalnej komunikacji).
3. Dialogi i rozmówki biznesowe w języku angielskim.
4. Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, konstruowanie CV, pisanie listów motywacyjnych.
5. Przygotowanie ludzi do pracy i życia za granicami kraju.
6. Przygotowanie do egzaminów uniwersyteckich (angielski + przedmioty merytoryczne).
7. Nauka od podstaw(A1-B1) oraz kursy zaawansowane(B2-C2) ogólne dla młodzieży i dorosłych. 
8. Przygotowanie do MATURY podstawa/ rozszerzenie + pomoc ogólnoszkolna. 
9. Realizacja przykładowych materiałów z certyfikatów językowych stymulujących proces nauki. 

Jestem osobą przyjazną i cierpliwą, więc zajęcia zawsze odbywają się w maksymalnym poczuciu komfortu oraz szukam najlepszych sposobów przekazywania informacji, aby nigdy nie marnować czasu. :) Stosuje autorskie metody edukacyjne, które łączę z elementami afirmacji językowej. Zostały one opracowane skrupulatnie i w taki sposób, aby przynosiły jak najszybsze efekty. Dodatkowo, dotychczasowi partnerzy rekomendują metodę jako efektywną, weryfikując ją w praktyce. Optymalizuje ona proces nauki nawet do 50%. 
Call me and let’s practice together! 

Cena: 65pln/60min. Zawiera: przygotowanie indywidualne kursu, darmowe materiały + dostęp do bazy wiedzy, konsultacje telefoniczne, dojazd do klienta (wybrane dzielnice). 
Możliwe również zajęcia przez TELEFON/ SKYPE/ Whatsapp lub U MNIE. 

Prowadzone są również kursy grupowe, na które przewidziane są nawet 50% rabaty! Więcej informacji na stronie internetowej.

Zapraszam do kontaktu :)


Doświadczenie

5 lat


Wykształcenie

International Business, Magister, SGH Warszawa

Ogłoszenia MAX

Polecamy: