Marcin Maciąga


Logika


Warszawa

mazowieckie


50zł

60 min


Miejsce lekcji:

U korepetytora

U ucznia


Poziom trudności:

Szkoła podstawowa

Gimnazjum

Szkoła średnia

Studia

Kontakt

724430465

Nauka gry w szachy oraz dodatkowo w inne gry logiczne

Jako pasjonat gry w szachy chętnie podejmę się ich nauczania (grupowo lub indywidualnie). W szachach posiadam tytuł kandydata na mistrza z jedną normą mistrzowską i aktualnie ranking Elo powyżej 2150 punktów. Jako trener szachowy pracuję od 10 lat. Sukcesy trenerskie to m.in. zajęcie przez podopiecznego 4 m-ca w finałach Mistrzostw Polski do lat 10, czy też zajęcie przez innego ucznia 3 m-ca na Mistrzostwach Świata do lat 10.

Przy okazji nauki gry w szachy, w wolnych chwilach, inspiruję swoich podopiecznych różnymi grami logicznymi, których znam blisko 70. Są to gry planszowe (m.in. go, halma, młynek, rewersi, wari), gry karciane (m.in. brydż, kierki, makao, pasjans, piątkowy dureń, świnka, tysiąc, czy też sztuczki karciane), łamigłówki (m.in. sudoku, kostka Rubika 2x2 oraz 3x3 plus fajne wzorki), czy też domino, kości, piłkarzyki, samotnik lub origami.

Cena 50 zł za godzinę. Program szkolenia szachowego można znaleźć na stronie: http://d-artagnan.x10.mx/ Zapraszam do kontaktu osoby z Warszawy, przede wszystkim z dzielnic Ursus, Włochy, Bemowo, Mokotów, Ursynów, natomiast osoby spoza tego terytorium na zajęcia przez internet.

Marcin Maciąga marcin.maciaga@gmail.com


Doświadczenie

10 lat


Wykształcenie

wyższe

Ogłoszenia MAX

Polecamy: