Roksana


Język angielski


Dąbrowa Górnicza

śląskie


40zł

60 min


Miejsce lekcji:

U korepetytora

U ucznia


Poziom trudności:

Przedszkole

Szkoła podstawowa

Gimnazjum

Szkoła średnia

Kontakt

515438898

język angielski - korepetycje

Dzień dobry, 

Udzielę korepetycji z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży, a także osób dorosłych. Oferuję przygotowanie do egzaminów, pomoc w nadrobieniu zaległości szkolnych oraz zajęcia dla tych, którzy chcą podnieść poziom swojej biegłości językowej. 

Posiadam 4-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Na zajęcia przygotowuję uczniowi własne materiały. Dbam o to, aby prowadzone lekcje były praktyczne, stąd też włączam w program zajęć speaking, listening oraz reading.

Prywatnie jestem studentką 3. roku oraz drużynową harcerską. Posiadam Akademicki Certyfikat Znajomości Języka Angielskiego na poziomie B2. 

Zajęcia odbywają się u ucznia. Dojazd jest już wliczony w cenę. 60-minutowa lekcja kosztuje 40zł, natomiast 45-minutowa - 35zł. Istnieje również możliwość odbywania zajęć w grupach dwuosobowych, w tym przypadku cena wynosi 30zł za osobę. 

Z powodu dużej ilości zajęć, popołudniami mogę mieć trudności z odebraniem telefonu, w takim wypadku serdecznie proszę o wiadomość - w wolnej chwili oddzwonię.


Doświadczenie

4 lata


Wykształcenie

średnie, w trakcie studiów

Ogłoszenia MAX

Polecamy: