Karol Drożniewski


Matematyka


Kielce

świętokrzyskie


60zł

60 min


Miejsce lekcji:

U korepetytora

U ucznia


Poziom trudności:

Szkoła podstawowa

Gimnazjum

Szkoła średnia

Kontakt

787522391

Profesjonalne kursy z matematyki online rabat -20% nowy rok szk.

Witam,

mam na imię Karol i prowadzę profesjonalne kursy z matematyki online. Dzięki mojemu ponad dwuipółletniemu doświadczeniu w prowadzeniu zajęć online są one bardziej skuteczne i ciekawsze niż nauczanie zdalne w szkołach. Wbrew pozorom taka forma może być mniej stresująca niż standardowe zajęcia i stwarza więcej możliwości, np. w razie wyjazdu, choroby, zaostrzenia pandemii itp. W mojej ofercie posiadam kurs wakacyjny dla osób chcących nadrobić zaległości, kurs przygotowujący do egzaminu poprawkowego, kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty oraz kurs maturalny. Zapisy na nowy rok szkolny możliwe już teraz.

Maturzystom i ósmoklasistom wyjaśniam szczegółowo rozwiązania zadań z arkuszy egzaminacyjnych i tłumaczę zaległości w kwestii teorii, w ten sposób pomagając im oswoić się ze specyfiką zadań egzaminacyjnych. Uczniom z pozostałych klas pomagam nadrobić zaległości, zrozumieć bieżący materiał oraz rozwiązywać zadania domowe.

Jestem zawodowym korepetytorem i od ponad sześciu lat skutecznie pomagam w zrozumieniu matematyki, na poziomach od szkoły podstawowej do matury. Uczę z życzliwym, indywidualnym podejściem, za pomocą profesjonalnego tabletu graficznego. Udostępniam potrzebne do nauki materiały, a także zadania utrwalające do samodzielnej pracy. Uczeń może swobodnie zadawać pytania i nie musi udostępniać widoku ze swojej kamery. Wystarczą tylko chęci do nauki, komputer lub tablet.

Prowadzę zarejestrowaną działalność edukacyjną, więc jest możliwość podpisania umowy kursu (dla zainteresowanych przesyłam wzór umowy na e-mail).

 

CENNIK (1h=60 min):

 

W ofercie:

・Kurs maturalny

・Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty

・Kurs wakacyjny dla osób chcących nadrobić zaległości

・Kurs przygotowujący do egzaminu poprawkowego

Podstawowa stawka (poza "pakietami"): 60zł/h

- 1h próbna: 30zł

- Kursy z rabatem do 20% w zależności od ilości godzin:

・od 6h do 9h - rabat 10%

・od 10h do 20h - rabat 15%

・powyżej 20h - rabat 20%

- Przykładowy arkusz maturalny z opisem rozwiązań: 40zł

- Przykładowy arkusz do egzaminu ósmoklasisty z opisem rozwiązań: 30zł

Opisane krok po kroku arkusze służą dodatkowo do nauki i pomagają zrozumieć sposoby rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.

 

Proszę o kontakt telefoniczny lub sms i zapraszam do współpracy.

787 522 391

Pozdrawiam

Karol "Ciekawa Matematyka"


Doświadczenie

6 lat


Wykształcenie

Zawodowy korepetytor

Ogłoszenia MAX

Polecamy: