Katarzyna Gołembska


Język hiszpański


Poznań

wielkopolskie


40zł

60 min


Miejsce lekcji:

U korepetytora

U ucznia


Poziom trudności:

Przedszkole

Szkoła podstawowa

Gimnazjum

Szkoła średnia

Studia

Kontakt

664 369 413

Język hiszpański

Hola, ¿cómo estás? Tymi słowami będziemy zaczynali nasze każde zajęcia z języka hiszpańskiego aby wprowadzić swobodę w mówieniu i pokonaniu językowych barier. Z doświadczenia wiem jak ważne jest zakorzenić w uczniu chęć do nauki nowego języka, jednocześnie nie zrażając go samymi schematycznymi formułkami gramatycznymi i suchą teorią. Oczywiście - poprawność językowa i stylistyczna jest niezbędna w codziennej komunikacji, ale celem naszych zajęć będzie połączenie naturalności komunikacyjnej z teoretycznymi zagadnieniami, aby nasza współpraca przebiegała pomyślnie i satysfakcjonująco. Moja przygoda z językiem hiszpańskim zaczęła się we wrześniu 2017 roku, podczas mojego rocznego pobytu w Hiszpanii w ramach programu Erasmus +. Przyjeżdżając do malowniczej Murcji, położonej na południowym wschodzie Hiszpanii, potrafiłam powiedzieć jedynie "buenos días" i "gracias". Nauczenie się języka hiszpańskiego do poziomu B1 zajęło mi rok, dlatego jestem pewna, że każdy jest w stanie zacząć mówić i nabyć poprawności językowej w krótkim czasie, wykazując zaangażowanie i motywację.

Oferuję:

-zajęcia dla osób w różnym przedziale wiekowym, wykazującym chęć nauki języka hiszpańskiego lub kontynuującym i chcącym się podszkolić, pokonwersować

-naukę poprawnej wymowy, gramatyki oraz słownictwa przygotowane przeze mnie materiały: książki, filmy, testy,

-zadania indywidualne podejście do każdego z uczniów

-materiały i przebieg zajęć będzie dostosowany do TWOICH zainteresowań i potrzeb miłą i wesołą, ale jednocześnie wymagającą atmosferę. Bez pracy nie ma sukcesu!

Cena za godzinę zegarową zajęć wynosi 40zł. Godziny zajęć oraz dni tygodnia ustalimy sobie indywidualnie.

No to co? Gotowi? ¡Hasta luego!


Doświadczenie

do 1 roku


Wykształcenie

Socjologia, 1 rok spędzony w Hiszpanii

Ogłoszenia MAX

Polecamy: